bluzy sportowe

Jeśli chodzi o bluzy sportowe, towarzyszą nam one, można powiedzieć, od najmłodszych lat. Wiele bowiem sklepów z odzieżą dziecięcą, internetowe platformy handlowe, a nawet… supermarkety mają w swojej ofercie zarówno dziecięce, jak i chłopięce bluzy z nadrukami z ulubionych bajek – z lalkami, samochodami, misiami, kotkami, czy pieskami – wybór jest ogromny. Takie same bluzy towarzyszą nam w dalszych latach naszego życia. Jako starsze dzieci także lubimy kupować sobie bluzy z kapturem, już w znanych firmach odzieżowych, które posiadają w swoim asortymencie takie produkty, zazwyczaj w sezonie jesienno – zimowym, bo wtedy są najbardziej popularne, ale zdarza się, iż są dostępne przez cały rok.

bluzy wkładane przez głowę
bluzy wkładane przez głowę

Bluzy sportowe

Możemy wybierać bluzy wkładane przez głowę, jak i zasuwane. Dobra jest bluza na trening z napisanymi polskimi lub zagranicznymi, nadrukami z filmów czy ulubionych bajek. Można postawić także na modele jednolite lub różnokolorowe.

bluza na trening
bluza na trening

Bluzy sportowe towarzyszą zarówno kobietom, jak i mężczyznom również w dorosłym życiu, ponieważ zmienia się tylko ich rozmiar, dopóki człowiek rośnie. Bardzo często uprawiając sport, jednym z elementów naszego ubioru jest właśnie bluza dresowa, gdy z nie krępuje ona ruchów i jest najbardziej wygodnym ubraniem. Masz butik odzieżowy i chcesz kupić bluzy sportowe w hurcie? Żaden problem! Modne modele w przystępnych cenach znajdziesz w najlepszej hurtowni online – Factoryprice.eu. Sprawdź sam!

Ubrania na trening

Nieważne czy biegamy, czy podnosimy ciężary – bluzy sportowe to idealny ubiór na trening. W takich ubraniach bardzo często widzimy ludzi w szkołach – nie są to tylko nasi koledzy, czy koleżanki, ale również nauczyciele wychowania fizycznego, którzy, jak wiadomo, nie ubierają się tak jak nauczyciele innych przedmiotów. Ubiór takiego nauczyciela zawsze można poznać – koszulka, bluza z kapturem, adidasy, w ręce piłka nożna lub do kosza, oraz gwizdek, za pomocą którego nauczyciel zamieni się w sędziego meczu – nieistotne, czy będą to bluzy wkładane przez głowę, czy rozpinane, nauczyciela tego przedmiotu pozna każdy.

Moda na bluzy, jak już zostało to wspomniane, dotyczy nie tylko małych dzieci, czy mężczyzn, ale także kobiety. Panie mają w wybieraniu ubrań mnóstwo kryteriów. Patrzymy na rodzaje – bluzy damskie z kołnierzem lub bez, wkładane przez głowę lub rozpinane, i w różnych kolorach – czerwonym, czarnym, białym, różowym, niebieskim, żółtym, zielonym- wszystko zależy od naszego stylu.

bluzy damskie z kołnierzem
bluzy damskie z kołnierzem

Styl sportowy

Chodzenie w bluzach odzwierciedla nasz codzienny styl, którym lubimy się wyróżniać. Możemy sobie na to pozwolić, kiedy sytuacja jest nieobowiązująca, to znaczy nie wymaga założenia jednolitego stroju, na przykład galowego, w wypadku zakończenia, czy rozpoczęcia roku szkolnego, wesela, chrzcin, czy komunii – oprócz tych sytuacji zawsze możemy chodzić ubrani tak, jak chcemy. Najczęściej w dresach chodzimy po domu, kiedy nareszcie po skończonej pracy możemy ubrać to, co chcemy.

Wiele bowiem miejsc pracy uznaje tylko jeden rodzaj ubrania i trzeba się do niego dostosować. Jak widać, rodzaj pracy zależy od tego, jak jesteśmy lub możemy być ubrani. Nie każdy przecież lubi się przebierać w stroje typowo ”garniturowe”, ale jeśli lubimy to, co robimy, także nasz ubiór czasami musi odzwierciedlać styl, jaki panuje w firmie. Ale po skończonej kilkugodzinnej prac, możemy odpocząć w taki sposób, w jaki chcemy i przebrać się w ulubione ciuchy – tutaj nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Jeśli codziennie lubimy ubierać się w dresy cy bluzy i nasza praca pozwala nam na to, nie ma żadnych ”przeciwwskazań”, aby tego nie robić.

Każdy ma swój styl

Każdy człowiek jest bowiem inny i każdy ma inny styl, który należy w pewien sposób akceptować. Gdyby każdy chodził ubrany w to samo, świat byłby przynajmniej nudny. Nie ma żadnego powodu, aby krytykować kogoś za to, w jakich ubraniach chodzi. Na tym właśnie polega niepowtarzalny styl. Komuś może na przykład nie podobać się połączenie żółtego t-shirtu i czarnej bluzy. Czy to powód do krytyki osoby, która ubrała się w ten sposób? Absolutnie nie. Moda polega również na pewnym rodzaju zabawy, zarówno jeśli chodzi o kobiety, jak i mężczyzn. Następnym bzdurnym stereotypem, który szczególnie w Polsce jest popularny, to to, że moda nie dotyczy mężczyzn, a jeśli facet się tym interesuje, to zachowuje się jak kobieta. Jest to absolutna bzdura, bo moda dotyczy w równym stopniu kobiety, jak i mężczyzn.